Rozpoczynają się Warszawskie Tagi Książki, jedna z moich ulubionych stołecznych imprez. Do okazja nie tylko do spotkań z pisarzami i zakupu wspaniałych powieści, ale również kupienia książek naukowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Z ubiegłorocznych Targów wychodziłam obładowana jak z warzywnego bazarku. Znalazłam niesamowicie wciągające powieści, odkryłam ciekawe wydawnictwa i udało mi się kupić kilka książek naukowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Kilka historycznych książek (głównie o PRL-u), ale też o władzy w USA, pracach konstytucyjnych w Polsce, wyborach parlamentarnych w Polsce, to moje najciekawsze zeszłoroczne zdobycze. Żadnego zakupu nie żałuję ani trochę, więc weekendowej imprezy nie mogłam się już doczekać.

W tym roku wśród wystawców m.in.: Dom Spotkań z Historią, Bellona, Europejskie Centrum Solidarności, Instytut Pamięci Narodowej, Wydawnictwo Sejmowe (w ubiegłym roku upolowałam książki nawet po 5zł!), Scholar (rabat 25%, wybrane książki po 5 zł!), Więź, Ambasada Rumunii, warszawskie antykwariaty, Instytut Francuski w Polsce, motyleksiazkowe.pl, Oficyna Naukowa itp., czyli znów godziny wędrówek po Stadionie Narodowym 😉 Pełna lista wystawców znajduje się tutaj >>>

Z te okazji można liczyć też na spore rabaty w księgarniach internetowych. Oto kilka podpowiedzi, gdzie można liczyć na specjalne zniżki:

  • Ebookpoint.pl – ponad 7200 ebooków i audiobooków w trzech progach rabatowych: 50%, 55%, 60%. W promocji oferta 57 wydawnictw, m.in.: Czarne, Czwarta Strona, PWN, Rebis, Grupa Helion i wielu innych >>>
  • Onepress.pl –  książki drukowane (-20%) oraz ebooki (-50%) związane z tematyką biznesową >>>
  • Sensus.pl – książki drukowane (-20%) oraz ebooki (-50%) poruszające tematy psychologiczne i poradnikowe >>>
Warszawskie Targi Książki

19-22 maja, PGE Narodowy

informacje o biletach >>>

szczegóły dotyczące dojazdu >>>